Украина, г. Киев,
ст. м. Арсенальная,
ул. Левандовская, 3а

Консультационный центр
+38 (099) 178 29 99


Лекція 1

із циклу лекцій "ОСОБЛИВОСТІ СУЧАСНОЇ СЕКСУАЛЬНОСТІ"

від СЕРДЖІО БЕНВЄНУТО

«Сексуальні перверсіі, що це?»

21.06.24

UPU
Анонс

Шановні колеги, представляємо вашій увазі анонс  першої лекції СЕРДЖІО  БЕНВЄНУТО "Сексуальні перверсіі - що це?" із циклу лекцій "ОСОБЛИВОСТІ СУЧАСНОЇ СЕКСУАЛЬНОСТІ". 

Само поняття «перверсії» давно ставиться під сумнів офіційною психіатрією, яка перейменувала її в «парафілію». Ми розглянемо, що ми сьогодні розуміємо під «сексуальною перверсією» і чи описує і переконливо пояснює  це поняття психоаналіз.

Я запропоную психоаналітичний підхід до перверсій, який враховуватиме історичну відносність цього поняття.

Весь цикл лекцій "Особливості сучасної сексуальності ":

1."Сексуальні перверсіі - що це?"

2. "Стать і гендер, яка різниця?"

3. "Всесвіт квір."

СЕРДЖІО  БЕНВЄНУТО —італійський інтелектуал-психоаналітик, практик і теоретик, філософ і письменник. Вивчав психологію в Університеті Парижа VII – Дені Дідро (1967-1973), де був слухачем на семінарах Ролана Барта та Жака Лакана.

Один із провідних учених Римського інституту когнітивних наук і технологій при Національній науково-дослідницькій раді (CNR) Італії. Член Європейського інституту вищої освіти з психоаналізу – міжнародної установи, заснованої в Парижі, що включає школи різних європейських країні. Почесний професор Міжнародного інституту глибинної психології (Київ, Україна). У 1995 заснував часопис «Європейський журнал психоаналізу» (European Journal of Psychoanalysis) і став його головним редактором.

Активно співпрацює з культурними та науковими журналами світу, такими як Telos (Нью-Йорк), Lettre Internationale (у німецькій, французькій, іспанській, угорській, румунській, італійській редакціях), Texte (Відень), RISS (Берлін), Journal for Lacanian Studies(Лондон), L'évolution psychiatrique (Париж), Division/Review (Нью-Йорк), Cliniques Mèditérranéennes (Марсельe). Переклав на італійську для видавництва «Einaudi» «Séminaire XX: Encore» («Семінари. Книга 20: Ще») Жака Лакана

Автор книг "Перверсіі", "Зневіра", "Лакан сьогодні".

ПЕРЕКЛАДАЧ: ОЛЬГА КОЛЧАНОВА

ДАТА  І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ: 21 червня 2024р. 20.00 за українським часом.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ : платформа zoom 

СЕРТИФІКАТ ВИДАЄТЬСЯ ПРИ ВІДВІДУВАННІ ПОВНОГО ЦИКЛУ ЛЕКЦІЙ "ОСОБЛИВОСТІ СУЧАСНОЇ СЕКСУАЛЬНОСТІ".

ВАРТІСТЬ ЛЕКЦІЇ: 

700грн. (для членів UPU 500грн.). 

Реєстрація за фактом оплати на сайті.

За тиждень до лекції буде створена група учасників в телеграмі, куди прийде посилання на зум—платформу, де буде проходити захід.

(При виникненні питань з оплати —звертатись за номером +380970279613+380679996685 в смс режимі.)

.

ОПЛАТА

700грн. (для членів UPU - 500грн.)

.